Erika Župová - oční kouč

Práce s lidmi mě už léta velmi baví. Pomáhat lidem vnímat svůj život v širších souvislostech se už tak nějak stalo součástí toho mého. Není to práce, je to poslání. Při své práci používám propojení všech technik, které jsem vystudovala, či zažila.

Při procesu zlepšování zraku používám unikátní metodu, která je spojením moderních technik koučinku a osvědčených technik pro zlepšování zraku přirozenou cestou na základě učení Schneidera a Batesa. Díky tomuto unikátnímu spojení je možné dosahovat dobrých výsledků u množství poruch zraku v relativně krátkém čase a s relativně malým úsilím a časovou angažovaností.

Někdy, při své práci, zejména při práci s dětmi využívám Montessori techniky a postupy. Také v náročnějších případech někdy používám techniky One brain a kineziologie pro rychlejší odstraňovaní barier a bloků, které zpomalují proces zlepšování zraku.

Věřím, že tyhle postupy mohou pomoci i vám. Těším se na setkání s vámi.

Erika Župová

Kouč a poradce pro zlepšení zraku přirozenou cestou

Mé vzdělání a zkušenosti

  • Koučink jako umění
  • Zlepšení zraku přirozenou cestou
  • Oční optika (studium probíhá)
  • Předškolní pedagogika, Montessori pedagogika 3-14 let, dětská jóga
  • One brain & kineziologie
  • Asertivní komunikace, Vedení a motivace týmu, efektivní obchodní komunikace
  • Muzikoterapie, konstelace, tantra, terapie tmou, aromaterapie, arteterapie, jóga

Vybrané certifikáty

Kde je vůle, tam je cesta...

Jsem přesvědčena o tom, že každý z nás má schopnost najít v sobě sílu k uzdravení. Často to vyžaduje velkou změnu v životních návycích, pevnou vůli a disciplínu. Je to však jediná cesta, jak přebrat skutečnou odpovědnost nad tím, jak žijeme a v jakém fyzickém a psychickém stavu svůj život prožijeme.

Kdo mi pomáhá

Při mé práci mi hodně pomáhá můj manžel Peter a syn Marcel. Oba jsou mi  nápomocní a jsou zdrojem inspirace a mnoha nápadů. Peter má na starosti všechny technické, online a marketingové záležitosti a Marcel, to je zlatíčko, živé stříbro. No a samozřejmě pomáhají i naši jezevčíci, zejména při lesních procházkách, kdy musíme neustále ostřit zrak a dívat se, kde jsou 😉